Апаратна косметологія (Трускавець)

Аппаратная косметология

Апаратна косметологія — це омолоджуюча і лікувальна дія на проблемні ділянки обличчя і тіла, яка здійснюються кваліфікованими фахівцями за допомогою спеціальної фізіотерапевтичної апаратури.

Ця область косметології розвивається дуже швидко – щорічно з’являються нові технології і апарати, ще більш безпечні та ефективні.

Головна особливість цього напряму – висока ефективність, набагато перевищує результат використання найдорожчих кремів. Крем, сироватка або маска, якими б якісними вони не були, працюють лише на поверхні шкіри, в той час як методи апаратної косметології спрямовані на глибокі шари шкіри і підшкірної клітковини.

Ефект від апаратних процедур помітний практично відразу. Але головна причина все зростаючої популярності апаратної косметології – найширший спектр застосування. Здається, немає такої проблеми шкіри або фігури, яку вона не може вирішити. Омолодження, корекція силуету, позбавлення від розтяжок, целюліту або шрамів, вікові проблеми шкіри обличчя – для кожного випадку знайдеться своя процедура.

В ТРУСКАВЦІ МИ ПРОПОНУЄМО ТАКІ ВИДИ АПАРАТНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ:

Скільки процедур потрібно для вирішення вашої проблеми? Це може визначити тільки досвідчений косметолог, який врахує і ваш стан, і тип процедури. Незважаючи на те, що більшість апаратних процедур дають ефект після першого сеансу, проходити їх потрібно курсом. Як правило, для досягнення стійкого і вираженого результату потрібно від 2 до 4 відвідувань.


Апаратна косметологія в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments