BOTOX (Ботокс) (Трускавець)

Популярним препаратом для усунення зморшок на обличчі вважається Ботокс. Фактично, препарат Ботокс – це не лікарський засіб, а, навпаки отрута, тільки ослаблений і очищений до такої міри, що не може завдати шкоди здоров’ю. У науці це засіб називають нейротоксином ботулізму типу А. Ця речовина виробляється бактерією Clostridium botulinum і спочатку використовувалося для лікування офтальмологічних та неврологічних захворювань, пов’язаних з гіпертонусом м’язових волокон. Саме слово «Ботокс» означає американська назва препарату.

Ботокс в Трускавце

Препарати ботулотоксина — лікарські препарати, що блокують нервово-м’язову передачу. Їх отримують з бактерій Clostridium botulinum, складається з нейротоксин типу А і деяких інших білків.

BOTOX: показання та протипоказання

Ін’єкції ботокса можна застосовувати при віці пацієнта до 60 років. Після цього, ін’єкції не приносять належного ефекту, оскільки сформовані зморшки вже ніяк не залежать від діяльності мімічних м’язів.

Вагітним ботокс заборонений!

Застосовувати уколи ботокса найкраще у віці від 30 до 40 років. Це період, коли зморшки вже чітко вимальовуються, однак штучна блокування відповідних м’язів ще здатна розгладжувати шкіру обличчя. Після 40 років від застосування Ботокса вже не варто очікувати приголомшливого ефекту.

Незважаючи на відносну безпеку, існують такі протипоказання до ботокса:

  • індивідуальна непереносимість токсину;
  • гемофілія;
  • вагітність і годування грудьми;
  • міастенія і подібні синдроми;
  • загострення деяких інфекційних та вірусних захворювань;
  • проблемна шкіра обличчя на місці передбачуваних ін’єкцій (чиряки, герпесні виразки та ін.);
  • прийом антикоагулянтів і антибіотиків;
  • онкологія.

Ін’єкційна корекція проводиться тільки після попередньої консультації з фахівцем.

Якщо у вас є побоювання проводити процедуру ботокса в Трускавці, наш лікар-косметолог може порекомендувати альтернативні методи омолодження і корекції вікових змін. До них відноситься:


Ботокс в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments