Чистка обличчя (Трускавець)

Чистка обличчя завжди була найбільш затребуваною і необхідною косметологічної процедурою. Адже якісне і регулярне очищення шкіри обличчя – запорука краси, доглянутості та здорового зовнішнього вигляду.

Чистка лица

Що таке чистка обличчя?

Чистка обличчя — це різноманітна процедура, вона являє собою перелік різних маніпуляцій, які націлені на підготовку шкіри до очищення. Метою є чиста, бархатиста поверхня, яка не має візуального дефекту.

Домашні способи очищення обличчя дають всього лише тимчасовий результат, вони не так ефективні, як професійна чистка в салоні. Професійне чищення обличчя в Трускавці допоможе позбавити шкіру від токсинів, очистити пори і повернути клітинам можливість нормально дихати. В результаті покращується колір обличчя, розгладжуються дрібні зморшки, зникають ненависні чорні точки і прискорюється регенерація клітин.

Салонна чистка обличчя дуже популярна не тільки серед жінок, а й у чоловіків, адже якісно проведене очищення обличчя здатне вирішити дуже багато проблем естетичного плану, а приємна зовнішність, незалежно від статі має величезне значення в сучасному світі.

Показання до проведення чистки обличчя:

 • комедони («чорні точки»);
 • розширених пор;
 • акне,
 • вугрі;
 • закупорені пори;
 • нездоровий колір і знижений тонус шкіри.

Протипоказання до проведення чистки обличчя:

 • гнійні захворювання шкіри;
 • герпес;
 • дерматит;
 • екзема;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • онкологія.

 

У нас в салоні O-LaLa (Трускавець) представлені такі види чисток:

1. Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвуковая чистка лица
Вважається однією з найбільш затребуваних процедур серед усіх салонних.

Це апаратний спосіб видалення забруднень з поглиблень на поверхні обличчя. Виконується за допомогою спеціальної лопатки, іменованої Скрабер. При зіткненні зі шкірою вона починає вібрувати під впливом ультразвукових хвиль, які безболісно розщеплюють складові чорних крапок, прищів і комедонов, а потім виводять їх з організму (все відбувається природним чином).

Результат – йде жирний блиск, шкіра набуває здорового кольору. Недоліком узі-процедури є неможливість видалення глибоко сидять вугрів. Але зате після неї не потрібно особливого догляду.

2. Комбінована чистка обличчя

Комбинирована чистка лица
Даний спосіб має на увазі поєднання двох способів вилучень утворень з поверхні шкіри – механічного та апаратного (ультразвукового або інших). Це, безумовно, найбільш вигідне рішення, так як способи будуть взаємно доповнювати і посилювати результати один одного, зводячи нанівець всілякі мінуси. Так, зводиться до мінімуму хворобливість під час процесу, за рахунок того, що більшість прищів видаляються апаратом, а решта невелика частина – ручним способом.

Результат – максимально чиста поверхня обличчя без чорних крапок і прищів.

3. Вакуумна чистка обличчя

Вакуумная чистка
Цей різновид очищення шкіри виконується за допомогою косметологічного апарату, який буквально витягує сальні пробки і вміст пір, немов пилосос.

У порівнянні з іншими методами, вакуумна чистка порівняно безболісна і нетравматичний. При цьому, крім очищення шкіри відбувається активний лімфодренаж шкіри і стимуляція місцевого кровообігу.

Наш лікар-косметолог, враховуючи тип шкіри та її стан, підбере оптимальний спосіб і вид чистки саме для Вас.


Чистка обличчя в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments