Естетика рук і ніг (Трускавець)

маникюр и педикюр в Трускавце

Руки і ноги – основні робочі органи людини. Вони завжди навантажені, постійно піддаються зовнішнім фізичних дій. Кисті рук завжди відкриті, завжди на виду, в літній час стопи і гомілки ніг також відкриті. Зміст їх в хорошому стані, їх естетичний вигляд підтримуються за допомогою періодичних процедур манікюру і педикюру.

У поєднанні із загальним гігієнічним доглядом за тілом манікюр і педикюр покращують стан організму, попереджають розвиток захворювань кистей рук, стоп і пальців ніг.

Будь-гігієнічний і косметичний догляд за зовнішністю людини неможливо відокремити догляду за руками і ногами. Чи не піклуватися про руки – це, значить, нехтувати органом, який не тільки у функціональному, але й в естетичному відношенні має велике значення. Краса рук необхідна кожній жінці і чоловікові, від їх стану нерідко залежить самопочуття і настрій. Красиві витончені жести, виконані недоглянутими руками, з грубою шкірою, тьмяними обламаними нігтями, не тільки не справлять приємного враження, а й можуть викликати критичні погляди оточуючих.

Якщо руки красиві – їх не ховають. Красиві руки допомагають нам в розмові. Для збереження краси рук необхідно дотримуватися гігієни шкіри кистей і особливо нігтів, так як з усіх органів руки найбільш схильні до забруднення. Доглянуті красиві руки з манікюром повинні бути у кожної людини, не залежно від характеру його трудової діяльності!

Хочете щоб Ваші руки і ноги виглядали на всі 100, звертайтеся до нас в центр краси «O-lala» на процедури:

  1. Манікюр
  2. Педикюр
  3. Гель-лак покриття

Манікюр, педикюр, гель-лак, парафінотерапія в Трускавці,контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments