Гірудотерапія: лікування п’явками (Трускавець)

Гірудотерапія, також бделотерапія – метод нетрадиційної медицини, один із напрямів натуропатії, лікування різних захворювань людини з використанням медичної п’явки. Лікування п’явками раніше використовувалося в загальноприйнятої медицині, але в XX столітті зникло з ужитку, в зв’язку з появою синтетичних антикоагулянтів, в тому числі, гирудина.

Гіруда – медична п’явка, яка відбувається з Європи, використовувалася для кровопускання протягом багатьох сотень років. Про лікування п’явками писали Гіппократ, Гален, Авіценна. На стінах єгипетських гробниць виявлені малюнки застосування п’явок.

Гирудотерапия (лечение пиявками) в Трускавце

ДІЯ ГІРУДОТЕРАПІЇ

Медичні п’явки мають три щелепи з крихітними рядами зубів. Вони пронизують шкіру людини зубами і вводять антикоагулянти через слину. Потім їм дають випустити кров. Сеанс гірудотерапії в м.Трускавець триває від 20 до 45 хвилин згідно курсу лікування пацієнта.

В сумі крові виходить трохи – до 15 мл з однієї п’явки.

Чим корисно лікування п’явками

Як вже було сказано, п’явки виділяють в кров ряд активних сполук:

  1. Місцеве знеболююче. З його допомогою ви переносите укус п’явки майже без болю.
  2. Елементи, що викликає місцеве розширення судин. Це підсилює кровотік в місці укусу.
  3. антикоагулянт (гірудин). Він не дає утворюватися сгусткам крові.
  4. Інгібітори агрегації тромбоцитів. Вони перешкоджають утворенню тромбоцитів.

Слина п’явок містить безліч хімікатів, в тому числі близько 60 відомих білків. Саме цей хімічний коктейль зцілює організм людини при попаданні в кров.

Фахівцям вдалося довести, що п’явки можуть поліпшити кровообіг у літніх людей, купірувати симптоми екземи. Вміщені в слині п’явки ферменти можуть запобігти утворенню ракових метастазів і полегшити біль.

Активні біологічні речовини, що містяться в слині п’явки, мають такі властивості:

  • протизапальну;
  • знеболююче;
  • фибринолитическое.

У зв’язку з цим за допомогою гірудотерапії в Трускавці можна зменшити ризик виникнення тромбозу, боротися з тромбофлебітом, знімати набряклість з уражених ділянок тіла (наприклад, при венозному застої), покращувати кровообіг внутрішніх тканин при остеохондрозі, купірувати біль, виводити токсичні речовини з організму.

П’явки активно використовуються в мікрохірургії для порятунку пересаджених ділянок шкіри. Також вони мають широке застосування в комплексній терапії варикозного розширення вен, використовуються для зняття м’язових спазмів і допомагають в лікуванні артрозу.

Відео: що лікують п’явки?

Гірудотерапія протипоказана при гемофілії та інших порушеннях згортання крові, геморагічних діатезах, в гострому періоді будь-якої травми, анеміях, інфекційних захворюваннях, високій температурі тіла, під час вагітності, при наявності психічних захворювань, а також при загальному важкому стані хворого, кахексії.

Лікування медичними п’явками в Трускавці дозволяє впливати одночасно на кілька ланок патологічного процесу і одночасно лікувати декілька захворювань, оздоровлюючи весь організм, і, здійснюючи профілактику багатьох хвороб, які ще не розвинулися, але з наявною схильністю до них.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що гірудотерапія – це воістину унікальний і незамінний метод лікування ряду захворювань, особливо хронічних, які практично не піддаються лікуванню традиційними методами. При цьому лікування п’явками не має побічних ефектів, має мало протипоказань, добре переноситься пацієнтами і дозволяє одночасно пролікувати кілька захворювань, активізувати імунітет, поліпшити загальне самопочуття і працездатність.


Гірудотерапія в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
1 Коментар
старее
новее большинство голосов
Inline Feedbacks
View all comments
Светлана К.
Светлана К.
29.10.2019 10:23

прошла курс гирудотерапии в этом салоне, понравилось. Врач Татьяна действительно профи.