Ін’єкційна косметологія (Трускавець)

Инъекционная косметология Трускавец

Ін’єкційна косметологія – це розділ естетичної медицини, що вивчає різні методики впливу на шкірні покриви в цілях боротьби з ознаками старіння і шкірними дефектами.

Здійснюється процедура за допомогою введення препаратів або коктейлів за допомогою голки або спеціальної канюлі. Препарати підбираються індивідуально, залежно від типу проблеми, початкового стану шкіри або волосся, а також від бажаного результату.

Безпосередня доставка лікарських і косметичних речовин в тканини за допомогою нанесення їх на шкіру практично неможлива. Тому цілеспрямоване і точне введення лікарського засобу можливе тільки за допомогою ін’єкції.

Суть ін’єкційних методів полягає не тільки в тому, що препарат вводиться на певну глибину шкіри, але і в тому, що контрольоване нанесення мікротравм покращує кровотік. Так як дрібні судини починають розширюватися, біологічно активні компоненти починають проникати активніше. А це, в свою чергу, стимулює вироблення еластину.

За допомогою ін’єкцій в Трускавці можна не тільки поліпшити загальний стан шкіри, але і підвищити її тонус і еластичність. Найчастіше такі процедури використовуються для усунення зморшок, вікових змін губ і овалу обличчя.

Процедури ін’єкційної косметології, які Ви можете зробити в салоні краси O-lala:

  1. Мезотерапія
  2. Біоревіталізація
  3. Філлер полімолочної кислоти
  4. Контурна пластика
  5. Мезонитки
  6. Плазмоліфтинг
  7. Плазмогель
  8. Плазмонитки

Для отримання видимого і тривалого ефекту від корекції або лікування за допомогою ін’єкцій слід комбінувати такий метод з апаратної косметології. У деяких випадках ін’єкційна косметологія може бути безсила, і буде потрібно пластична хірургія.


Ін’єкційна косметологія в Трускавці та Східниці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments