Консультація лікаря-косметолога (Трускавець)

Консультации, рекомендации врача-косметолога

Ми з власного досвіду знаємо, що привабливий зовнішній вигляд, по якому видно, що за зовнішністю систематично залицяються, проводить на оточуючих вигідне враження, і люди хочеш не хочеш роблять з цього відповідні висновки. Але красива зовнішність лише зрідка є даром однієї природи. Вона набувається і зберігається дисципліною, самовладанням і вміло спрямованими зусиллями. Як сіль і прянощі надають стравам справжній смак, так і певні косметологічні процедури і засоби на обличчі й тілі підкреслюють природну красу.

Може бути, і знайдуться такі, які відкидають косметологію, стверджуючи, що навіть найкращий косметолог не перетворить Попелюшку на красуню і що по-справжньому гарна не потребує косметології. Однак таке ставлення до косметології, є в принципі неправильним. Його можна було б порівняти з твердженням, що розумній людині школа непотрібна, а дурному ніяка школа не допоможе. А адже в житті немає нічого абсолютно чорного і абсолютно білого, кожен знаходиться десь між цими крайнощами. Так само немає настільки некрасивих людей, щоб їх зовнішній вигляд можна було б поліпшити шляхом догляду, а з іншого боку, немає і такої ідеальної (і до того ж вічної) краси, яка б абсолютно не потребувала косметологічних процедурах і засобах; в крайньому випадку косметолог в Україні тільки підкреслить природну красу і допоможе зберегти її на довгі роки.

Мало тільки бажати бути в косметологічному відношенні завжди в порядку, треба ще й вміти це правильно робити. У зв’язку з цим, бажаючі завжди відмінно виглядати, повинні мати всебічного, кваліфікованого лікаря-косметолога в Україні.

Консультація косметолога БЕЗКОШТОВНА!!!
У салоні краси «O-LaLa» у лікаря-косметолога можна отримати безкоштовну консультацію: відповіді на Ваші запитання, хороші поради, необхідні саме Вам рекомендації по догляду за шкірою обличчя і тіла. І, Ви, зможете з успіхом користуватися ними.

Ніколи не треба шкодувати часу, витраченого на візит до косметолога, оскільки цей візит буде безсумнівно сприятиме зміцненню Вашої краси.

Ласкаво просимо!

За відповідями, порадами, рекомендаціями в наш салон краси «O-LaLa» – м Трускавець, вул. Т. Шевченка 33 (готель Мальви).


Консультація лікаря-косметолога в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments