Контурна пластика (Трускавець)

Контурная-пластика

Контурна пластика – один з найефективніших, швидких, безпечних і дієвих методів терапевтичної корекції складок і зморшок на шкірі.

Мета контурної пластики – зменшити вираженість ознак старіння і покращити зовнішній вигляд пацієнта.

Контурна пластика – введення філерів на основі гіалуронової кислоти в поверхневі і середні шари шкіри для ліфтингу, поліпшення тонусу і еластичності, зменшення глибини зморшок, надає їй блискучий вигляд і не дає проявлятися ознаками старіння. Введення філерів на основі гіалуронової кислоти не тільки дозволяє досягти гарного естетичного результату, але і надає стимулюючу дію на природні метаболічні процеси.

Контурна пластика – одна з найбільш популярних і затребуваних естетичних процедур. Причини цього зрозумілі: якісний філлер в руках фахівця дозволяє досягти виражених омолоджуючих результатів, згладити естетичні недоліки. підкреслити привабливі риси обличчя, а в деяких випадках може по праву стати альтернативою пластичної хірургії.

Препарати для контурної пластики лінії PERFECTHA DERM, PRINCESS – безпечні, пластичні і зручні у використанні. Мають оптимальне співвідношення ціна / якість, забезпечують стійкий результат. Не вимагають проведення попереднього алерготести, повністю біосумісні. Користуються заслуженою популярністю у всій Європі.

У Трускавці ми пропонуємо Вам PERFEKTHA DERM, PRINCESS – вчинені філери!

Контурная-пластика - результат

Зморшки на лобі, міжбровні зморшки, “гусячі лапки”, вилиці й щоки, носогубні складки, періоральний зморшки, зморшки на щоках, зморшки в куточках рота, маріонеткові лінії, контур губ, збільшення губ.


Контурна пластика в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
2 Коментарі
старее
новее большинство голосов
Inline Feedbacks
View all comments
Галина
Галина
16.01.2020 09:55

работаете ли вы с с гиалуроновой кислотой Ювидерм