Косметологічна чистка обличчя: від простого до складного

чистка лица в Трускавце

Красива, чиста, ніжна, сяюча шкіра. У сучасному світі все більше уваги надається зовнішнім виглядом людини. І навіть якщо він одягнений в дорогу і якісний одяг, при наявності недоглянутого обличчя, загальне враження про нього буде гірше, ніж йому хотілося б. Сучасна б’юті-індустрія для досягнення красивої шкіри пропонує величезну кількість продуктів і процедур. Однією з основних процедур є самечистка обличчя, записатися на яку можна в нашому салоні краси «O-LaLa» (м.Трускавець, вул. Шевченка, 33) .

Вже по самому словосполученню можна зрозуміти основний принцип роботи.

Чистка обличчя – це косметологічна процедура, в результаті якої видаляються омертвілі клітини епідермісу, забруднення, камедони, можуть розкриватися запальні елементи. Після неї шкіра оновлюється, розмір пір зменшується.

ВИДИ ЧИСТОК:

  1. Механічна чистка обличчя. Найпоширеніша і проста у виконанні, але деякі відзначають її велику хворобливість. На самому початку косметолог розпарює шкіру для розкриття пір і їх кращого очищення. Після, при дотриманні косметологічних і гігієнічних правил, за допомогою пальців, обгорнутих стерильними серветками, і спеціальних інструментів (голки, петлі і ложки), видавлює гнійники, вугри, очищає шкіру від бруду і камедон. Після процедури наноситься заспокійлива маска. Механічна чистка одна з найбільш травматичних процедур: почервоніння шкіри зберігається 2-3 дня, а дрібні рани заживають близько тижня.
  2. Ультразвукова чистка обличчя. Цей вид процедури менш травматичний порівняно з першим варіантом, а й ефект у неї поверхневий – видаляє тільки ороговілі клітини епідермісу. Підготовка до проведення теж полягає в розпарюванні шкіри. Сама процедура може виконуватися як самостійно (чутлива шкіра, раніше була проведена механічна чистка), так і в комбінації з іншими чистками. Під час сеансу використовують прилад з невеликим металевим кінцем прямокутної форми, через який подаються ультразвукові хвилі.
  3. Комбінована чистка обличчя. Цей вид чистки використовується у важких випадках, наприклад, при важкій формі вугрової висипки. Все починається, як і при вищеописаних варіантах з розпарювання шкіри. Потім по черговості йде ультразвукова і механічне чищення. В самому кінці наноситься загоює склад, який зменшує травматизацію шкіри і сприяє загоєння дрібних ранок.
  4. Вакуумна чистка обличчя. Цей вид чистки використовується тільки при легкій формі вугрової висипки і забитих порах. При наявності запальних елементів на шкірі обличчя і великій кількості вугрової висипки, цей метод чистки протипоказаний, тому що можна рознести інфекцію по всьому обличчю і тим самим погіршити ситуацію. Сама чистка виконується спеціальним апаратом, який за допомогою вакууму очищає шкіру від забруднень і ороговілих клітин епідермісу. Необхідно відзначити, що для власників чутливої ​​шкіри, від цього виду чищення краще відмовитися. Навіть у володарів нормальної шкіри після неї можуть з’явитися невеликі синці і набряки, а сам результат буде видно тільки на наступний день.
  5. Хімічний пілінг. Цю категорію можна віднести і як вид чистки обличчя, і як самостійну косметологічну процедуру. Крім того, що можна позбутися від ороговілих клітин епідермісу і камедонів, вирівнюється рельєф шкіри. І навіть дрібні рубці можуть зменшитися. Самі препарати, що використовуються для пілінгу, надають омолоджуючий ефект і стимулюють вироблення колагену і еластину. Але відразу після пілінгу, приблизно на 3-4 дня, може утворитися невелика скоринка на обличчі, з’явиться почервоніння. І необхідно потім використовувати спеціальну косметику для підтримки і поліпшення результат: креми з отбеливающими ефектами і SPF не менше 30.

Були розглянуті основні види чисток, які використовуються в косметологічних кабінетах і салонах. На жаль, іноді буває так, що певний вид чисток може не підійти або ж навпаки нашкодити. Якщо з’явилося ще більшу кількість вугрової висипки, шкіра стала тьмяною, блідою і тонкої, то можливо варіант чистки був підібраний неправильно, були використані неякісні матеріали або недостатня компетенція майстра. З чого можна зробити головний висновок. Вибір хорошого майстра не менш важливий, ніж самі процедури.

Тому, на чистку обличчя, рекомендуємо звертатися в салон краси «O-LaLa» де працюють кваліфіковані фахівці. Ми знаємо що і як робимо!

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments