Масаж Гуаша (Трускавець)

массаж Гуаша лица и тела

Гуаша являє собою одну з найдавніших масажних технік Сходу. Вважається, що такий масаж має китайське походження. Це підтверджують особливі скребки, знайдені при розкопках древніх поховань.

Археологічні експонати виготовлені з улюбленого каменю китайців – нефриту. Такими скребками, імовірно, виконувалися процедури гуаша кілька століть назад.

Цілі масажної техніки

Згідно з трактуванням китайських навчань, хвороба розвивається у людини в результаті згубного впливу таких факторів, як холод, вогкість, вітер чи спека. Впливаючи, в основному, через шкірні покриви, вони викликають появу ділянок з уповільненою циркуляцією крові і лімфи. Отже, щоб вивести отриманий ззовні негатив назад, діяти потрібно також через шкіру.

МЕТОЮ МАСАЖУ ГУАША Є ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ, ЩО ДОСЯГАЄТЬСЯ ЛІКВІДАЦІЄЮ ЗАСТІЙНИХ ЯВИЩ В ТКАНИНАХ ОРГАНІЗМУ МЕТОДОМ СПЕЦІАЛЬНИХ ДІЙ НА РІЗНІ ЙОГО ЗОНИ

Усунувши ці проблемні «осередки зародження хвороби», такий масаж ліквідує саму причину появи проблем зі здоров’ям і, зрозуміло, її наслідки.

Лікувальні властивості Гуаша

Скребковий масаж обличчя і тіла має наступні лікувальні властивості:

  1. При дії на рефлексогенні точки відбувається активація внутрішніх імунних процесів. Це призводить до детоксикації організму, що призводить до виведення з тіла шкідливих шлаків і токсинів. Ці шкідливі речовини з’являються в організмі в результаті вживання в їжу шкідливої ​​їжі, а також в разі погану екологічну обстановку. Якщо їх в організмі дуже багато, то в такому випадку спостерігається погіршення роботи багатьох внутрішніх органів. Проти токсинів масаж Гуаша є дуже ефективним, а детокс-ефект зберігається на 10-15 днів.
  2. Під час масажу відбувається розширення судин головного мозку, тому цю техніку можна застосовувати для лікування легких неврологічних розладів (головні болі, погіршення пам’яті, зниження інтелекту, втома і так далі).
  3. Під час масування суглобів поліпшується лімфовідтік і кровообіг, тому Гуаша можна застосовувати для лікування деяких захворювань опорно-рухової системи (остеохондроз, різні остеопатіческій розлади і так далі), а також для купірування симптомів цих розладів (біль в спині, порушення рухливості суглобів , запалення в області м’язових волокон і інші). Поліпшення кровообігу також виявляється сприятливий вплив на серцево-судинну систему в цілому.
  4. Під час масування також відбувається вплив на ряд рефлексогенних точок, які керують роботою легких. Якщо ви хворі будь-яким бактеріальним або вірусним розладом легеневої системи, яке супроводжується появою набряків і пошкодженням слизової оболонки, то в такому випадку рефлексогенні вплив допоможе вивести з організму токсичну слиз.
  5. У разі масажу обличчя відбувається очищення шкірних пор від пилу. За рахунок цього поліпшується зовнішній вигляд обличчя, а також усуваються легкі зморшки і прищі.

Масаж Гуаша в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments