Масаж тіла (Трускавець)

Массаж в Трускавце

Масаж – найприємніший спосіб досягнення здоров’я і краси!

Переваги масажу:

  1. Зменшує відходи продуктів, таких як молочна кислота і вуглекислий газ, які накопичуються в м’язах. Допомагає зняти судоми, відчуття дискомфорту, і дратівливість. Покращує стан імунної системи і допомагає відновленню пошкоджених м’яких тканин, за рахунок збільшення циркуляції крові в постраждалих районах.

  2. Рсшіряет і відкриває кровоносні судини, покращуючи кровообіг. Збільшує кількість червоних кров’яних клітин, особливо у випадках анемії.

  3. Чи допоможе ліквідувати відходи і токсичні залишки або зняти набряк (водянка) кінцівок.

  4. Підсилює кровопостачання і живлення м’язів без збільшення їх завантаження токсичними кислотами.

  5. Покращує тонус м’язів і допомагає запобігти або відстрочити розвиток атрофії м’язів в результаті вимушеної бездіяльності.

Результатом лікувального масажу є: вплив на нервову систему: підвищує або знижує нервову збудливість. Відновлює втрачені рефлекси, покращує діяльність окремих внутрішніх органів і тканин позитивно впливає на серцево-судинну систему. Кров відтікає від внутрішніх органів шкіри і м’язів. Полегшується робота серця; покращує функцію суглобів знімає біль після фізичних навантажень.

Масаж – це хороший спосіб для релаксації і оздоровлення організму в цілому. Навіть один сеанс може поліпшити функціонування організму. Включайте масаж в систему доглядом за тілом і результат не змусить чекати.
До Ваших послуг, такі види масажу:


Масаж в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments