Мезонитки (Трускавець)

3D Мезонити

Технологія мезоніток – це сучасна унікальна методика армування шкіри обличчя.

Дана методика підходить для будь-яких зон шкіри обличчя, шиї, грудей, а також для живота, сідниць, ніг і рук. За допомогою мезониток можна прибрати зморшки, носогубні і лобові складки, вирівняти і підтягнути шкіру, поліпшити овал обличчя в цілому.

Унікальна система установки 3D мезо ниток, що складається з ін’єкційної голки-“провідника” і самої нитки, закріпленої на ігле- “провіднику” (ігла- “провідник” і мезонів), які після установки нитки в тканину, легко відокремлюються одна від одної одним рухом . Унікальність цієї ін’єкційної голки полягає в тому, що вона дозволяє не тільки здійснювати ліфтинг тканин, але і створювати 3D-моделювання, яке гарантує якісне виправлення рельєфу шкіри не тільки для дрібних, а й для середніх і глибоких зморшок і складок.

Мезонитки складаються з шовного матеріалу полідіоксанона, який використовується в мікрохірургії близько 30 років. Створюваний м’яко-жорсткий об’ємний каркас дуже гармонійно інтегрується в тканину, не викликаючи внутрішнього дискомфорту і зовні помітних деформацій. Нитки в тканинах піддаються суворо контрольованому гидролитическому розпаду на звичні для організму метаболіти – воду і вуглекислий газ. Після 180-240 діб вони повністю розсмоктуються.

Мезонитки в Трускавці – це ефективна процедура ліфтингу обличчя і боротьби зі зморшками, заснована на стимуляції власних клітин.

Згодом ефективність проявляється ще більше.

Мезонитки – біосумісні і безпечні!

Застосування одночасно з мезонитками філерів, біоревіталізантів іапаратних методик омолодження шкіри може відкрити весь спектр широких можливостей естетичної медицини. Комбінування різних методик завжди приносить відчутний і швидший результат.

Мезонити лица - результат


Мезонитки в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments