Мезотерапія (Трускавець)

Мезотерапия

Мезотерапія користується популярністю у всьому світі як метод відновлення втраченого здоров’я і краси.

Чому? Відповідь на це питання криється в профілактичної та лікувально-профілактичної спрямованості методу. Мезотерапія розглядається в загальній концепції здорового та активного способу життя пацієнта. З її допомогою можна вилікувати хворобу, поліпшити зовнішність, фігуру, зміцнити імунітет, відновити порушений кровообіг і лімфовідтік, усунути негативні наслідки стресу і ін.

Що таке мезотерапія?

Як випливає з назви, це лікування (терапія), засноване на введенні мікродоз потрібних медикаментів і їх сумішей інтрадермально (поверхнево) як локально, так і на відстані від ураженої ділянки. Як визначив концепцію мезотерапії відомий вчений М. Пістор лаконічною фразою: “Мало, рідко і в потрібне місце”. Саме ін’єкційне введення лікарських засобів дозволяє подолати природні бар’єри організму – шкіру і слизові оболонки, здійснювати “адресну” доставку медикаментів до ураженого органу і тканини. При проведенні таких ін’єкцій поєднується фармакологічна дія препарату і ефект фізичної стимуляції (уколи в шкіру) – це призводить до позитивних результатів при вирішенні багатьох проблем.

Адже життя сучасної людини протікає з шаленою швидкістю, вплив багатьох факторів на організм стає все сильніше і більш руйнівними. В результаті проблеми – передчасне старіння, захворювання і погіршення зовнішнього вигляду. Боротьба з такими проблемами – спрямованість методу мезотерапії.

В результаті сеансів мезотерапії нормалізуються обмінні процеси в клітинах, поліпшуються мікроциркуляція і регенерація тканин, посилюється бар’єрна функція шкіри, шкіра набуває здоровий і привабливий вигляд.

На сьогоднішній день є безліч різновидів мезотерапевтичних препаратів і коктейлів, які справедливо називаються – коктейлі краси. І створюються вони саме для Вас, для Вашої привабливості і чарівності.

Тому, якщо Ви відпочиваєте в Трускавці і хочете зробити мезотерапію обличчя або волосся – звертайтеся до нас, в салон краси «O-LaLa», де професійні косметологи подбають про Вас найкращим чином.


Мезотерапія в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments