Мікроблейдинг: 6D брови (Трускавець)

Микроблейдинг бровей фото

Мікроблейдинг. БРОВИ 6D

Ви не задоволені своїми бровами, будь то їх форма, ширина або густота? І Ви розумієте, що від їх форми залежить Ваша привабливість. Як бути? Із завданням «поставити» брови впораються різноманітні техніки татуажу брів:

1. Техніка мікроблейдинга

2. Різноманітність технік перманентного татуажу брів:

  • волосковая техніка
  • тушірованіе, растушевка
  • піксельна або пудровая техніка
  • комбінування технік – 6D брови

Всі ці техніки у нас в Трускавці в салоні краси «O-LaLa». Я допоможу Вам стати володаркою своїх красивих брів. Вам більше не доведеться турбуватися про такі дрібниці, як щіточки і олівці. Ви позбудетеся від неприємного відчуття – боятися торкатися до власних брів – ніде нічого не зітреться! Мрія здійсненна – Ваші брови в повному порядку.

МІКРОБЛЕЙДИНГ (від анг. “мікробритва” – microblading).

Мануальний (ручний) татуаж брів – техніка створення волосків тонким дуже лезом руками майстер. На заході мікроблейдінг називають «microstroking» – «вишивка брів».

Тонке лезо укладає пігмент дуже поверхових в епідерміс. З’являються дуже тонкі штрихи, які дійсно нагадують штрихи художньої гляди. Тому мікроблейдінг отримує вдячні відгуки і набуває популярності.

Скористайтеся і Ви можливістю зробити процедуру мікроблейдінга брів в «O-LaLa»!

Скільки тримається мікроблейдінг брів?

Процедура мікроблейдінга вважається полуперманентние методом в порівнянні з традиційною технікою татуажу. Тобто мікроблейдінг не настільки стійкий і вимагає періодичного оновлення. Результати мікроблейдінга можуть зберігатися на період від 6 до 12 місяців. Щоб зберегти насиченість пігменту і форму брів, так чи інакше, раз на рік рекомендується робити корекцію.


Мікроблейдинг в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
1 Коментар
старее
новее большинство голосов
Inline Feedbacks
View all comments
Натали
Натали
29.08.2018 15:25

В июне делала микроблейдинг бровей, по сей день отлично держиться , очень довольна. Могу рекомендовать мастера. Отлично.