Міостимуляція (Трускавець)

Миостимуляция

Міостимуляція – лікувальний метод для відновлення функції нервово-мишенного апарату, де чинним фактором є імпульсні струми.

Механізм дії:

в основі порушення і скорочення лежать складні фізико-хімічні процеси. Всім біологічним тканинам в процесі з життєдіяльності властиві потенціали, що забезпечують біологічні та біоелектричні явища в цих тканинах. Розрізняють потенціал спокою і потенціал дії. Потенціал спокою обумовлений неоднаковою концентрацією іонів До +, Na, Са2a всередині і поза клітиною. Так, поза клітиною більше Са2a і Na+, в той час як всередині клітини більше К+. Різницею їх концентрацій і підтримується мембранний потенціал спокою.

Під впливом імпульсного струму, що впливає на ділянку нервового чи м’язового волокна, в цій ділянці виникає збудження, початком якого служить коливання мембранного потенціалу, званого потенціалом дії. Його виникнення пов’язане з тим, що зовнішня поверхня мембрани стає зарядженої більш електронегативно по відношенню до внутрішньої її сторони у зв’язку з швидким проникненням іонів Na +, що досить для появи біоструму мембран. Згідно іонної теорії збудження П.А. Лазарєва під впливом струму відбувається полілярізація мембран іонами К, Na, що призводить до зміни білкової структури та скорочення м’язи. При нормальній електровозбудімості на тетанізуючий ток м’яз відповідає сильним тетанічних скороченням протягом всього часу проходження струму, а на роздратування гальванічних в момент замикання виникає швидка реакція скорочення м’язи.

Особливості дії:

покращення трофічних процесів, кровопостачання і нервово-м’язової передачі в стимульованих тканинах.


Миостимуляция в Трускавце, контакты »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments