Натуральна домашня косметика в Україні

Опис розділу «Натуральна косметика»

Натуральная домашняя косметикаНатуральна косметика = Краса + Здоров’я

  1. КРЕМИ
  2. МАСКИ
  3. БАЛЬЗАМИ / ЛОСЬЙОНИ / ПІЛІНГИ
  4. ЛІКУВАЛЬНІ ЗАСОБИ

Яким чином можна якомога довше зберегти здоров’я, свіжість і красу? Це важливе питання. Моя відповідь як косметолога: зберегти здоров’я, свіжість і красу можна тільки за умови щоденного догляду за своєю зовнішністю.

«Що я сьогодні зроблю для своєї краси?» – питаєш ти себе щоранку? Відповіддю на це питання буде рада: скористатися «рецептами» краси з природи – 100% натуральними кремами і масками домашнього приготування. Ці «рецепти» краси можуть стати помічниками у вирішенні проблем: від профілактики та уповільнення процесів старіння до отримання вираженого омолоджуючого ефекту.

Створюючи свою 100% натуральну домашню косметику, з якої Ви можете ознайомитися на нашому сайті і купити з доставкою по Україні використовуємо тільки екологічно чисті, органічні речовини.

Збагачуємо наші креми і маски такими маслами як: масло Амаранта, Жожоба, Авокадо, Аргановое, каріте, Макадамії, Оливи, Рижика, масло виноградних кісточок і масло Кедра. Використовуємо при створенні «рецептів» краси рідкісне масло – «масло Землі». Додаємо масло Какао, спермацет – жир з особливих порожнин черепа кашалота. Ці масла відомі своїм антиоксидантну дію. Допомагають зволожувати, захищати і омолоджувати шкіру.

Додаємо цілющої сили своїм натуральним кремам і маскам, вводячи в їх склад екстракти трав, бруд мертвого моря, водорості, бруд озера Сиваш, відібраних завдяки чудовим властивостям і доброчинного косметичного впливу. Ці дари землі і моря містять вітаміни і комплекс мікроелементів. Сприяють клітинному оновленню, зберігають баланс зволоженості шкіри, пом’якшують і зволожують. Знімають подразнення, загоюють, мають антисептичні властивості. Активізують мікроциркуляцію, знімають набряки.

Косметика для всех типов кожи100% натуральні домашні креми і маски – твої найкращі друзі, які подбають про здоров’я твоєї шкіри. Вони – твій «КОСМЕТОЛОГ» з природи. Випробуйте задоволення від з’єднання – ПРИРОДИ і КРАСИ. І – «подяки» з природи будуть твої – КРАСА, СВІЖІСТЬ і ЗДОРОВ’Я.

Будьте Красивы!

Доставка та оплата

🔎 Детальніше про основні складові

Відображаються усі з 16 результатів