Очищення обличчя: 8 порад, щоб уникнути помилок

очищения лица чистка Трускавец

Недостатньо тільки води і недоцільно використовувати мило для рук: очищення обличчя повинно проводитися хоча б два рази на день з відповідними продуктами.

Чистка шкіри обличчя необхідна для усунення забруднень, шкірного сала і косметичних засобів. Як правильно чистити обличчя?

 1. Важливість очищення шкіри обличчя.
  Шкіра є бар’єром тіла в безпосередньому контакті з зовнішнім середовищем, і з цієї причини піддається впливам різних речовин, з якими вона вступає в контакт. Тому важлива регулярна гігієна.
 2. Скільки разів на день.
  Чистка обличчя важлива вранці, щоб видалити залишки шкірного сала і мертві клітини, які шкіра природним чином виконує протягом ночі, а також увечері, щоб видалити косметику, засоби для обробки, що використовуються протягом дня, а також пил і хімічні речовини, що забруднюють навколишнє середовище.
 3. Який продукт вибрати для чищення обличчя.
  Якщо немає особливих дерматологічних проблем, головне правило – це оцінити свій тип шкіри.
  ▪ Якщо обличчя сухе, добре вибрати миючий засіб, збагачене пом’якшуючими і зволожуючими речовинами, уникаючи пенообразующих, які можуть висушити його ще більше.
  ▪ Якщо шкіра жирна, то вона виділяє більше шкірного сала, тому необхідно використовувати не надто «багаті», але все ж делікатні продукти. Основна помилка при жирній шкірі полягає в пошуку «знежирювальних» миючих засобів, які можуть викликати так званий зворотний ефект, тобто стимулювати шкіру виробляти більшу кількість сала і погіршити ситуацію.
 4. Правильна формула.
  Не існує ідеального складу, і кожен, після пошуку продукту для свого типу шкіри, може вибирати, грунтуючись на своїх перевагах, між милом-ні-милом, пінливим гелем з неіонними поверхнево-активними речовинами (ніжнішим на шкірі обличчя), міцелярної водою або очищує молочком. У будь-якому випадку треба уникати класичного мила, дуже агресивного для шкіри обличчя.
 5. Змивати чи ні.
  Це залежить від косметики: якщо пінисті продукти завжди змиваються, для інших складів це не обов’язково, особливо якщо це делікатне миючий засіб, який не викликає роздратування. Але якщо подобається відчуття свіжості, яке може дати тільки вода, тоді змивати – це добре!
 6. Час від часу скраб.
  На додаток до щоденного очищення, час від часу корисно проводити більш глибоку чистку скрабом, який завдяки мікрогранулам, що містяться в його складі, викликає невелике механічне стирання, що сприяє відділенню мертвих клітин.
 7. Після очищення обов’язково зволоження.
  Після очищення шкіри необхідно її зволожити:
  ▪ для жирної шкіри добре підійдуть легкі емульсії, які за рахунок високої концентрації води гарантують зволоження без відчуття масла;
  ▪ для сухої шкіри необхідно буде вибрати більш поживні склади, збагачені ліпідними речовинами, що відновлюють структуру епідермісу.
 8. Якщо у шкіри проблеми.
  У разі шкірних захворювань, таких як атопічний дерматит, прищі або купероз, важливо використовувати спеціальні продукти за рекомендацією дерматолога. В цьому випадку очищення обличчя є невід’ємною частиною терапії.
ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments