Біоревіталізація: омолодження шкіри обличчя (Трускавець)

Омолодження шкіри обличчя (біоревіталізація)

Для корекції вікових змін в арсеналі естетичної медицини є різноманітні ін’єкційні і апаратні методики, що сприяють здійснювати профілактику і корекцію вікових змін.

Під ревіталізації розуміється відновлення функцій і здібностей організму, частково втрачених в результаті інволютивних процесів. В рамках естетичної медицини – поняття “ревіталізація” передбачає омолодження шкіри обличчя, шиї, зони декольте і інших частин тіла. У косметології під терміном ревіталізація найчастіше мається на увазі використання гіалуронової кислоти (ГК).

Загальноприйнятою класифікації препаратів-ревіталізантов не існує, але їх можна розділити на два основних напрямки: біоревіталізанти і біорепаранти </ b>.

Механізм дії препарату складається із сукупності механізмів його активних компонентів. Базовий компонент всіх ревіталізантов – гіалуронова кислота.

При інтрадермальном введенні ГК природним шляхом інтегрується з навколишньою тканиною і забезпечує оптимальні фізіологічні умови для функціонування фібробластів. Крім того, ГК має потужний зволожуючу дію завдяки здатності притягувати молекули води, нейтралізує вільні радикали, зміцнює стінки судин, покращує показники шкірного імунітету.

Введена в дерму ГК розподіляється гомогенно і рівномірно, а через певний час (від декількох годин до декількох місяців) повільно “розчиняється”, піддаючись природної біодеградації і доходячи до рівня фізіологічної концентрації.

Для оптимізації естетичної корекції до складу препаратів можуть бути включені різні компоненти, які надають їм додаткові властивості. Такі препарати складають групу – біорепаранти </ b>.

Біорепаранти забезпечують не тільки фізіологічні умови для функціонування клітин шкіри, але і забезпечують активний синтез колагену, накопичення в області ін’єкції повноцінних волокон колагену і підтримку внутрішнього обсягу тканин.

Інтрадермально ін’єкції сприяють підвищенню еластичності шкіри і розгладжують її мікрорельєф (ліфтинговий ефект). Тому показаннями до биоревитализации є:

  • фото- і хроностаріння;
  • сухість шкіри;
  • підготовка та реабілітація після агресивних процедур (лазер, інсоляції, пілінги);
  • корекція рубців постакне і стрий.

У нашому кабінеті краси, в Трускавці, використовуються такі препарати:

  • Meso-Wharton P199 (США);
  • Revitacare (Франція);
  • NucleoSpire (Італія);
  • Гиалрипайер (Россія).

Біоревіталізація в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments