Пілінги (Трускавець)

Пилинг

Давно помічено, що поверхневе пошкодження шкіри стимулює її активну регенерацію, в результаті якої відбувається відторгнення нежиттєздатних клітин і заміна їх оновленими. Цей феномен, відомий ще в Давньому Єгипті, широко використовується для омолодження шкіри і в даний час. Спрямований, контрольований процес видалення певної кількості шарів епідермісу і дерми разом з існуючими дефектами і ініціація відновлення всіх зруйнованих шарів заново отримали назву “дермабразия” або “пілінг” (від англ. To peel – чистити, відшаровуватися, міняти шкіру).

Пілінг здійснюють різними методами:

Використання кислот – суть хімічного пілінгу. В результаті контрольованого хімічного пошкодження певних верств епідермісу і / або дерми, починається природний процес загоєння. відбувається регенерація тканин епідермісу і дерми, по завершенні якої шкіра “омолоджується”.

Механізм дії ретиноєвої пілінгу принципово відрізняється від механізму дії інших хімічних пілінгів. Ретиноїди не ушкоджують шкіру і не коагулюють протеїни. Ретиноїди взаємодіють з власними ядерними рецепторами базальних кератиноцитів, меланоцитів і фібробластів. Внаслідок цього сповільнюється поява вікових змін шкіри різної етіології, зменшується пігментація, поліпшується текстура і рельєф шкіри. Гістологічні дослідження показали, що стімуліюющее вплив на клітинні структури шкіри зберігається ще 4-6 місяців після нанесення ретіноедов. Вхідні в пілінгові склади гліколева, Коев, фітинової, аскорбінова кислоти так само доповнюють дію ретіноедов і забезпечують максимальний результат і комфортність процедури.

Метод використовують:

  • Старіння шкіри (зморшки, рарушеніе мікрорельєфу шкіри);
  • Проблемна шкіра (акне, розацеа, кератоми, іхтіоз, ксеродермія);
  • Рубці постакне і іншої етіології (атрофічні, гіпертрофічні);
  • Гіперпігментація різної етіології;
  • Веснянки, хлоазми, кератіческіе новоутворення, плоскі бородавки.

Можливості пілінгу не обмежуються тільки естетичним ефектом!


Пілінги в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments