Плазмогель (Трускавець)

Плазмолифтинг-гель в Трускавце

Плазмоліфтінг-гель є продовженням технології Plasmolifting, використовується в корекції об’ємних змін тканин обличчя. Дана методика клінічний інтерес в роботі лікаря-косметолога при необхідності м’якого, тривалого і, що вкрай важливо, природного збільшення обсягу тканин. Подібну клінічну задачу можна сформулювати як стереоомоложеніе.

Показаннями до процедури плазмогеля є:

  • Волюметричні зміни обличчя
  • Рубці постакне
  • Зміни овалу обличчя

Введений в шкіру власний АУТОЛОГІЧНОЇ гель твердне всередині шкіри і утворює дуже тонку сітку, тобто матрицю, яка підтримує шкіру від провисання і не дає з’являтися новим зморшок. Надалі матриця з аутологичного гелю стає тим каркасом, в якому природним чином проростає нова тканина, і потім ця власна тканина продовжує підтримувати ефект розгладження шкіри.

АУТОЛОГІЧНОЇ гель знаходиться в тканинах до 3 місяців в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, після курсу процедур. Плазмоліфтинг ефект більш виражений і тривалий за рахунок того, що ін’єкції плазмоліфтінгу створюють в шкірі умови для синтезу колагену. Поєднана процедура плазмоліфтінг-гель з плазмоліфтінг дозволяє впливати на всі шари шкіри, домогтися поліпшення її властивостей (поліпшення тургору, зволоженості, еластичності), стимулювати синтез власного колагену, а введення гелю дозволяє провести процедуру омолождення обличчя.


Плазмогель в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments