Професійна косметика (Трускавець)

У нашому салоні в Трускавці, можна купити професійну косметику від відомих світових брендів: Anna Logor, ARMORIQUE, Bishoff, Cellcosmet & Cellmen, DERMASTIR, Dr. Medion, FLODELiS, Heliabrine®, ILLYSSIA, LABO de DERMAFIRM, Mediplorer, Nelly De Vuyst®, RENOPHASE, SERAZENA, XOUL, Yon-Ka та ін.

 1. Anna Logor
 2. ARMORIQUE
 3. Bishoff
 4. Cellcosmet & Cellmen
 5. DERMASTIR
 6. Dr. Medion
 7. FLODELiS
 8. Heliabrine®
 9. ILLYSSIA
 10. LABO de DERMAFIRM
 11. Mediplorer
 12. Nelly De Vuyst®
 13. RENOPHASE
 14. SERAZENA
 15. XOUL
 16. Yon-Ka

💥 Професійна косметика в Україні значно відрізняється від простих косметичних засобів, які можна знайти у вільному продажу в будь-якому магазині. Головна особливість саме професійної косметики полягає в тому, що вона містить активні речовини, здатні інтенсивним чином впливати на шкіру жінки. Вона в основному призначена для використання в салонах краси і спа-центрах, де діє професійне обслуговування клієнтів з будь-якими проблемами.

Виробники косметики для масового споживання не додають у свою продукцію таких компонентів, які здатні ефективним чином впливати на шкіру, згладжувати зморшки, видаляти вугрі і прищі, а також вирішувати багато інших шкірні проблеми. Причина в тому, що звичайна косметика за рішенням міністерства охорони здоров’я не повинна містити речовин, які проникають глибше рогового шару. Професійна косметика призначена саме для максимально ефективного впливу, що досягається шляхом додавання активних компонентів, які в деяких випадках можуть бути і аллергічні для шкіри.

Переваги професійної косметики

Головні переваги професійної косметики, зводяться до максимальної ефективності та тривалості, а також досягненню швидких результатів. Як правило, вже після декількох процедур або сеансів нанесення професійної косметики результат стає очевидним.

Але є і деякі важливі моменти, які необхідно враховувати при використанні косметики даної серії. В першу чергу в кожному конкретному випадку і при виборі кожного виду того чи іншого косметичного засобу обов’язково потрібно враховувати тип шкіри. Інакше результат буде протилежним очікуваному.

Іншим важливим моментом є те, необхідно враховувати регулярність використання коштів. Надмірно часте або тривале використання може стати причиною алергії або шкірного запалення. Тому використовувати той чи інший засіб необхідно тільки після консультації з досвідченим косметологом або за його призначенням.

Видів професійної косметики безліч. В основному це такі категорії, як декоративні косметичні засоби і гігієнічні, поживні, відновлюють і багато інших, призначені для вирішення тих чи інших проблем.

Рекомендуємо звернутися в салон краси «O-LaLa» на безкоштовну консультацію, і ми разом підберемо кращу косметику індивідуально для Вас.


Професійна косметика в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments