RF-ліфтинг, що це таке?

Ні для кого не секрет, що якою б красивою не була жінка, вона завжди хоче виглядати ще гарніше. Косметологи готові запропонувати жінці багато різноманітних процедур, щоб допомогти їй омолодити не тільки обличчя, але і все тіло.

РФ лифтинг в Трускавце

Раніше, щоб зробити підтяжку, жінці доводилося погоджуватися на операцію, але з появою RF-ліфтингу ця процедура стала набагато приємнішою. Радіочастотний ліфтинг став найпопулярнішою процедурою в сучасній косметології. Завдяки йому жінка може повністю оновити своє тіло, в якому б стані воно не було.

Незважаючи на те що багато хто сумнівається в ефективності процедури, вона дозволяє привести себе в гарну форму після пологів, підтягнути шкіру на обличчі, і, в тих областях, де це необхідно.

RF ліфтинг являє собою обробку шкіри за допомогою високих температур. Завдяки цьому розгладжуються навіть найглибші зморшки. Процедура РФ-ліфтингу хороша тим, що на ліфтинг ніколи не буде алергії, а ще, цю процедуру можна застосовувати разом з іншими. Після першого застосування ви побачите відчутний результат, а збережеться цей результат до шести років. Для повного курсу процедуру необхідно зробити 10 процедур з інтервалом після кожної 1 тиждень.

Переваги RF-ліфтинга:

 • Відсутність протипоказань;
 • Можна робити в будь-який час року;
 • Не потрібно довго відходити після процедури;
 • Підходить для абсолютно будь-якого типу шкіри;
 • Процедура не приносить ніякого дискомфорту і хворобливих відчуттів;
 • Ефект видно досить швидко.

Чого можна добитися завдяки RF ліфтингу:

 • Абсолютно будь-які види зморшок і складок;
 • Обвислу шкіру;
 • Розгладження целюліту;
 • Підтягування шкіри;
 • Корекція овалу обличчя підтяжкою;
 • Знищення зайвих жирових прошарків;
 • Допомога у виробленні шкірного колагену.

Принцип дії радіочастотного ліфтингу

Як відомо, радіохвилі мають здатність діставати до найглибших шарів шкіри, завдяки чому вони розгладжують зморшки і прибирають зайві складки. Самі по собі радіохвилі є електромагнітними. Вони працюють за принципом: чим менше частота, тим вона сильніше.

Електромагнітні хвилі випускають тепло, яке змушує скорочуватися колагенові волокна, завдяки чому шкіра посувається ближче до м’язів, ніж стягує шкіру розтягнуту роками життя.

как работает рф лифтинг

Шкіра стає еластичною розгладженою, а її структура набагато сильнішою.

схема рф лифтинга

Ліфтинг електромагнітними хвилями можна порівняти з хірургічною підтяжкою по ефектах, а ось по корисності RF ліфтинг буде набагато краще.

Радіохвильової ліфтинг стимулює вироблення шкірою свого колагену, що спостерігається зазвичай тільки в молодому організмі. Саме тому шкіра починає природний процес омолодження. Це істотно відрізняє процедуру від хірургічного втручання.

Інноваційний метод радіохвильового ліфтингу підкорює серця мільйонів жінок по всьому світу. Незалежно від свого віку і соціального статусу вони можуть виглядати гарніше, і молодше, і здоровіше. Це найкраще відкриття сучасної косметології.

Яким чином з якою метою виконується rf-ліфтинг

Радіохвилі діють на людську шкіру, завдяки чому стимулюється вироблення неоколлагенеза, таким чином і омолоджується шкіра. За допомогою такої процедури відновлюється сама структура шкіри, що допомагає їй, стає все здоровіше красивіше, шкіра починає виглядати молодий і пружною.

Результат електромагнітного ліфтингу зберігається на довгі роки, тому багато жінок віддають перевагу саме цю процедуру. Це найефективніший спосіб боротьби з віковими прив’яданням шкіри.

Коли радіохвилі досить нагрівають верхній шар шкіри, активується природний процес організму під назвою термолиз, за ​​допомогою якого прокидаються клітини під назвою фібробласти. Саме вони і виробляють такий необхідний нашій шкірі колаген.

Коли людина старіє, активність колагенових клітин значно знижується. Це природний процес і раніше з ним було неможливо боротися, але з появою радиоволнового ліфтингу багато змінилася і жінки будь-якого віку можуть знову відчути себе молодими і красивими.

Ефект від процедури просто приголомшливий — після першого його застосування фібробласти починають активно виробляти колаген, що не залишиться непоміченим як для вас, так і для оточуючих.

Вікові годинник зупиняться і повернуть час назад завдяки великій кількості еластину і глікозаміногліканів.

Найголовніше правило збереження краси після рф ліфтингу це ніяких лазень, пляжів і тому подібного. Також не варто довго гуляти під палючим сонцем після електромагнітного ліфтингу, і наносити на шкіру будь-які креми.

Оскільки RF ліфтинг — це безпечна і безболісна процедура, вам залишається тільки прийти в наш салон краси O-lala, а от чи надовго зберегтися її ефект – залежить тільки від вас.

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments