Оздоровчий тайський ЙОГА-масаж (Трускавець)

тайский массаж в Трускавце

Йога та масаж вважаються пасивними методиками, які передбачають прийняття різних поз і повного розслаблення, в момент якого відбувається скручування, розминка і розтягування окремих ділянок тіла. При самостійних тренуваннях важко задіяти всі м’язові групи, що призводить до сильного напруження деяких з них. Тайський масування допомагає досягти необхідного рівноваги і гармонії людського організму.

Під час сеансу людина пасивно лежить, а з м’язів знімається напруга і відбувається релаксація. Це підходить людям, яким забороняються фізичні навантаження внаслідок перенесених операцій, інсульту або травмування органів. Під час масування відбувається розслаблення всіх груп м’язів і стимуляція їхньої діяльної активності для відновлення працездатності.

Під час сеансу тайського масажу в Трускавці людина лежить на маті на спині або животі або приймає позу, яку йому пропонує масажист. Майстер робить такі маніпуляції:

  1. Мне і вдавлює тіло руками і ступнями ніг якомога глибше для його максимального розслаблення.
  2. Розтягує тіло, застосовуючи методи йоги.

Дія при цьому здійснюється не тільки на зовнішні і внутрішні м’язи, кістки, суглоби, але і на енергетичні точки. Як правило, майстер є і знавцем фізіологічного будови людського тіла, і знавцем в області східної медицини і психології людини.

Емоційний настрій позначається на психологічному та фізіологічному здоров’я людини. Негативна енергетика здатна викликати м’язові спазми. Хороший масажист захистить людину від больових відчуттів і позбавить від емоційної напруги.

Ефективність тайського масажу

«Йога для ледачих» омолоджує організм зсередини і зовні. Вона активно застосовується при:

  • хворобах травних органів (приходять в норму кровообіг і відтік жовчі, робота шлунково-кишкової системи);
  • постійної стомлюваності і втоми (активізується процес кровообігу, знімаються м’язові спазми, настає приплив бадьорості й життєвої активності);
  • болях в голові, викликаних судинними спазмами або защемлением нервових закінчень;
  • порушеннях режиму сну, депресіях.

Процедури сприяють зовнішньому омолодженню. Шкіра обличчя і тіла виглядає здоровою і свіжою, приходить в норму її водний баланс, пропадають зморшки і не з’являються нові, лицьові м’язи розслаблюються, поліпшується структура волосся. Ці ознаки помітні вже після першого відвідування масажного кабінету. З кожним сеансом позитивний ефект зростає.


Оздоровчий тайський ЙОГА-масаж в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments