Татуаж (Трускавець)

ТАТУАЖ. Перманентний макіяж. Мікропігментація.

Перманентный макияж без боли

Татуаж, Перманентний макіяж, Мікропігментація: за всіма цими словами – синоніми, що позначають введення в шкіру (дерму) спеціального пігменту для створення чітких ліній і форм губ, брів, повік.

Кожна дівчина, створивши свій індивідуальний образ, постійно над ним працює. Навіть будучи пригніченою, вона поглядає в дзеркало, щоб відзначити, як змінюється вираз її обличчя … Перманентний макіяж в Україні стає для багатьох дівчат одним із способів досягнення бездоганності і скрасити ті зміни, які неминуче з’являються з віком.

Перманентний татуаж дозволяє зробити реальністю мрію кожної дівчини – прокидатися вранці в прекрасному настрої, радіючи своєму відображенню в дзеркалі, відчуваючи повноту свого «Я», з радістю зустрічаючи кожну мить нового дня.

У нашому кабінеті краси “O-LALA” використовуємо пігменти SofTap (США), AQUA (США) і BioTouch (США), а також анестезію SUSTAIN (США), яка забезпечує безболісне проведення процедури.

Перманентний татуаж дає, в будь-якій ситуації, можливість відчувати, що обличчя “добре одягнені”. І так – 24 години на добу і 365 днів на рік!

Чи не уявляємо собі процедури перманентного макіяжу без використання сучасних знеболювальних засобів. Нам хочеться, щоб процедура проходила комфортно для Вас і, отже, спокійно для нас.

Краща якість за доступними цінами!

татуаж стрелки губи брови Трускавец

З татуажем до краси!

Як мило, приємно і спокусливо звучать слова: «Красива, чарівна!».

Але красива зовнішність лише зрідка є даром однієї природи. Про красу, як і про здоров’я слід піклується.

Правильно сказав хтось із великих:

«Великий гріх для дівчини, якщо вона вигляд має менш красивою, ніж могла б бути.»

Краса не дана раз і назавжди – вона постійно змінюється. Жага краси є проявом Вашого позитивного і активного ставлення до життя. Ви хочете виглядати красивою для кого-то певного, для багатьох, для всіх і для себе самої. Дається краса тим, хто її шукає і хоче користуватися нею.

Про що я? Про процедуру перманентного макіяжу в Трускавці – татуаже брів, татуаж губ, татуаж очей. Він може послужити – «рецептом» краси, радою, яким чином зробити вираризітельнее Вашу індивідуальну красу, підкреслити те, що красиво, і зробити менш помітним те, що не сприяє Вашої привабливості.

Як сіль і прянощі надають стравам справжній смак, так і перманентний татуаж на доглянутому обличчі підкреслює його природну красу.

Татуаж очей (стрілки)

Очі надають обличчю справжню виразність. В очах відбивається наш внутрішній світ. Красиві, виразні очі надають обличчю виняткову принадність і привабливість. Цілком ймовірно, саме цим пояснюється той факт, що, згідно з культурним пам’яткам далекій давнині, жінки того часу робили очі виразнішими, завдаючи навколо них фарбу. Поети всіх часів оспівували красу блискучих очей, порівнюючи їх із сяйвом зірок. Однак природа не кожного обдарувала красивими, виразними очима. Що ж робити? Чи думали Ви про татуаже століття – стрілках, як про спосіб зробити Ваши очі привабливіше.

Під татуажем століття – стрілках (верхньої і нижньої повіки) мається на увазі нанесення відтінків ліній на століттях – підкреслення розрізу очей лініями.


Татуаж в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
1 Коментар
старее
новее большинство голосов
Inline Feedbacks
View all comments
Карина
Карина
16.05.2019 15:06

Неделю назад делала татуаж бровей в салоне Olala. Смотрится очень здорово, аккуратно и естественно. Мастер сама порекомендовала как мне будет лучше, ответила на все мои вопросы и учла пожелания. Я очень довольна, всем рекомендую!