Татуаж брів хною

Ще в давні часи натуральну хну використовували для створення татуювань. Це були магічні символи і ієрогліфи, вони грали роль талісманів і оберегів. І в наш час хну використовують для татуажу, а також для корекції форми брів.

татуаж бровей хной

Етапи процедури татуажу хною

Незважаючи на те, що процес татуажу хною повністю безпечний, перевірка на алергічну реакцію зайвою не буде. Хну слід нанести на ділянку ліктьового згину на 15 хвилин, якщо негативної реакції не буде, можна приступати до нанесення хни на брови. Необхідно попередньо підготувати зону брів до татуажу:

  • проскрабувати зону брів для кращого закріплення кольору;
  • знежирити робочу зону;
  • видалити зайві волоски;
  • визначитися з бажаною формою брів.

Нанесення хни слід починати з самої широкої частини, потім фарбується середина, а потім найвужча частина брови. Час витримки складає 30-40 хвилин, після чого фарбувальний склад прибирають ватним диском. При нанесенні хни важливо пофарбувати не тільки волоски, але і шар дерми під ними. Результат фарбування зберігається близько місяця. Для збереження кольору необхідно дотримуватися кількох правил:

  • протягом доби не мочити брови;
  • рідше піддавати їх гігієнічних процедур;
  • не користуватися живильними кремами та скрабами;
  • не відвідувати лазні, сауни і солярій.

Переваги

Основна перевага татуажу хною натуральні інгредієнти, тому татуаж підходить і вагітним, і годуючим мамам. Ще одна перевага – хна зміцнює волоски, робить їх товщі. Вартість татуажу хною дешевше перманентного татуж. Якщо вам не сподобався татуаж хною, то його можна швидко вивести. Володіючи певними навичками, можна зробити татуаж самостійно в домашніх умовах.

Недоліки

Серед основних недоліків – недовговічність. Татуж хною боїться солоної води, пара, миючих косметичних засобів. Консистенція фарбувального складу зерниста, що ускладнює його нанесення. Про це варто пам’ятати, зважившись зробити татуаж в домашніх умовах. Консистенція хни повинна бути не надто рідка, і не дуже густа, це може ускладнити нанесення. Крім того, не володіючи певними навичками, зробити обидві брови абсолютно однаковими не так просто. В цьому випадку краще звернутися в косметичний салон, де татуаж зроблять спеціальними пігментами, які будуть триматися набагато довше хни, та й форму брів зроблять рівною і красивою. Якщо Ви відпочиваєте в Трускавці, найкращим варіантом де зробити татуаж брів буде салон краси «O-LaLa».

Татуаж брів хною абсолютно нешкідлива і безболісна косметична процедура. Вона допоможе зробити брови густішими і натуральними.

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments