Ультразвукова терапія (Трускавець)

Ультразвуковая терапия

Для виконання механічного масажу клітини на рівні мембрани, рівномірного перемішування внутрішньоклітинної рідини і міжклітинної матриксу, на жаль, не можна застосувати щось крім ультразвукових хвиль.

Застосування ультразвуку викликає зміни проникності клітинних мембран, дифузії і осмосу в клітинах, кислотно-лужної рівноваги, перехід солей в гелі розширення кровоносних судин, прискорення кровотоку і лімфообігу, зміна стану мікроциркуляції, стимуляція процесів тканинного обміну, утворення біологічно активних речовин, прискорення окисно-відновних процесів, збільшення метаболічної активності клітин, підвищення вмісту ДНК, посилення тканинного дихання.

У косметології основними УЗ процедурами є:

1. Ульразвуковий пілінг

Це очищення шкіри від рогових лусочок, виведення продукції життєдіяльності сальних і потових залоз, позбавлення від комедонов.

Особливо затребуваний УЗ-пілінг з віковими змінами при зниженні пружності та еластичності шкіри (забруднена, зневоднена або в’яла шкіра, вікні (вугрі)).

Ультразвуковий пілінг зменшує гіперкератоз, який з роками стає більш вираженим, зморшки середньої глибини в області чола і кутів очей, рубці після травм і операцій.

2. Ультрафонофорез – введення косметологічних або лікарських препаратів за допомогою ультразвукових коливань.

Викликається ультразвуком підвищення проникності шкіри і гістогематичні бар’єрів створює сприятливі умови для проникнення молекул вводяться препаратів.

3. Магнітотерапія – лікувальний метод, при якому на біологічні тканини впливають пульсуючим низькочастотних або постійним магнітним полем створюються за допомогою спеціальних соленоїдів.

Просторова неоднорідність магнітних полів викликає в електропровідних рухомих середовищах (кров, лімфа) формування магніто-гідродинамічних сил, які викликають додаткове переміщення іонів в потоці.

Дія магнітного поля:

 • активування біохімічних реакцій;
 • тінізації в’янучої шкіри обличчя;
 • посилення дії застосовуваних препаратів;
 • протизапальну (дренувальна і деградуюче, протинабрякову);
 • місцеву судинорозширювальну (поліпшення мікроциркуляції і реологічних властивостей крові);
 • иммуномодулирующее;
 • детоксикаційну дію.

Південний полюс магнітного соленоїда має тонізуючу дію, а північний полюс – седативним.

4. Біомеханічна стимуляція

Метод лечебного влияния колебания низкой частоты и разной амплитуды, которая осуществляется при непосредственном контакте излучателя – “вибромодуля” – с тканями. Происходит выборочное возбуждение механорецепторов кожи (телец Мейснера и свободных нервных окончаний), что приводит к расширению сосудов мышечного типа, усилению локального кровообращения и лимфооттока, активации трофики кожи. Это в особенности актуально для разглаживания глубоких складок на лице, которые образовывают морщины.

Біомеханічна стимуляція – це сукупний вплив механічного тиску і магнітного поля, зворотно-поступальними коливаннями “вібромодуля”. Він оснащений змінними насадками – гладкими для механічного масажу й абразивними для мікродермабразії.

Мікродермабразія – механічний пілінг для м’якого видалення ороговілих клітин епідермісу. Крім того, проводиться стимуляція швидкого відновлення нових клітин.

Лікувальні ефекти:

 • розгладження складок, зморшок мімічних;
 • поліпшення еластичності шкіри;
 • підвищення тургору шкіри;
 • ліфтинг і корекція овалу обличчя;
 • зменшення рубців, шрамів;
 • освітлення пігментних плям.

Ультразвукова терапія в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments