Ультразвукова терапія (Трускавець)
Для виконання механічного масажу клітини на рівні мембрани, рівномірного перемішування внутрішньоклітинної рідини і міжклітинної матриксу, на жаль, не можна застосувати щось крім ультразвукових хвиль.
Застосування ультразвуку викликає зміни проникності клітинних мембран, дифузії і осмосу в клітинах, кислотно-лужної рівноваги, перехід солей в гелі розширення кровоносних судин, прискорення кровотоку і лімфообігу, зміна стану мікроциркуляції, стимуляція процесів тканинного обміну, утворення біологічно активних речовин, прискорення окисно-відновних процесів, збільшення метаболічної активності клітин, підвищення вмісту ДНК, посилення тканинного дихання.
У косметології основними УЗ процедурами є:
1. Ульразвуковий пілінг
Це очищення шкіри від рогових лусочок, виведення продукції життєдіяльності сальних і потових залоз, позбавлення від комедонов.
Особливо затребуваний УЗ-пілінг з віковими змінами при зниженні пружності та еластичності шкіри (забруднена, зневоднена або в’яла шкіра, вікні (вугрі)).
Ультразвуковий пілінг зменшує гіперкератоз, який з роками стає більш вираженим, зморшки середньої глибини в області чола і кутів очей, рубці після травм і операцій.
2. Ультрафонофорез – введення косметологічних або лікарських препаратів за допомогою ультразвукових коливань.
Викликається ультразвуком підвищення проникності шкіри і гістогематичні бар’єрів створює сприятливі умови для проникнення молекул вводяться препаратів.
3. Магнітотерапія – лікувальний метод, при якому на біологічні тканини впливають пульсуючим низькочастотних або постійним магнітним полем створюються за допомогою спеціальних соленоїдів.
Просторова неоднорідність магнітних полів викликає в електропровідних рухомих середовищах (кров, лімфа) формування магніто-гідродинамічних сил, які викликають додаткове переміщення іонів в потоці.
Дія магнітного поля:
- активування біохімічних реакцій;
- тінізації в’янучої шкіри обличчя;
- посилення дії застосовуваних препаратів;
- протизапальну (дренувальна і деградуюче, протинабрякову);
- місцеву судинорозширювальну (поліпшення мікроциркуляції і реологічних властивостей крові);
- иммуномодулирующее;
- детоксикаційну дію.
Південний полюс магнітного соленоїда має тонізуючу дію, а північний полюс – седативним.
4. Біомеханічна стимуляція
Метод лечебного влияния колебания низкой частоты и разной амплитуды, которая осуществляется при непосредственном контакте излучателя – “вибромодуля” – с тканями. Происходит выборочное возбуждение механорецепторов кожи (телец Мейснера и свободных нервных окончаний), что приводит к расширению сосудов мышечного типа, усилению локального кровообращения и лимфооттока, активации трофики кожи. Это в особенности актуально для разглаживания глубоких складок на лице, которые образовывают морщины.
Біомеханічна стимуляція – це сукупний вплив механічного тиску і магнітного поля, зворотно-поступальними коливаннями “вібромодуля”. Він оснащений змінними насадками – гладкими для механічного масажу й абразивними для мікродермабразії.
Мікродермабразія – механічний пілінг для м’якого видалення ороговілих клітин епідермісу. Крім того, проводиться стимуляція швидкого відновлення нових клітин.
Лікувальні ефекти:
- розгладження складок, зморшок мімічних;
- поліпшення еластичності шкіри;
- підвищення тургору шкіри;
- ліфтинг і корекція овалу обличчя;
- зменшення рубців, шрамів;
- освітлення пігментних плям.
Ультразвукова терапія в Трускавці, контакти »