Вакуумний масаж (Трускавець)

Вакуумный массаж

Слово “вакуум” в перекладі з латині означає “порожнеча”. Давньогрецьке слово “massein” означає “м’яти”.

Для впливу не тільки на поверхневі, а й на глибоко лежачі м’які тканини був створений апарат для вакуумного масажу, за допомогою якого отримують розряджений повітря.

Масаж виконується за допомогою магнітно-роликового насадки . Роликом захоплюють поверхневий ділянку шкіри і утворюється шкірна “складка”, яка “перекочується” прямолінійними або спіральними рухами по масажних лініях по ходу лімфатичних судин у напрямку до найближчих лімфатичних вузлів. В результаті багаторазового переміщення шкіри підвищується її кровоотток і посилюється ліполіз в глибоких шарах дерми. Дозоване вплив локальної декомпресії і циклічних переміщень роликів на лімфатичні судини викликає їх розширення і підвищення лімфовідтоку з тканин (ефект лімфодренажу). Механічне вплив на м’язи підвищує їх тонус (механічний ліфтинг) і тонус судин. При, цьому посилюється венозний відтік і метаболізм всіх шарів шкіри, що само по собі є профілактикою утворення складок.

Метод вакуум-терапії дозволяє опрацювати глибинні шари тканинних структур, а також інтенсивно впливати на мікроциркуляцію рідин крові, лімфи і міжтканинної рідини, включати в роботу “спали” (функціонуючі) капіляри, посилювати обмінно-регуляторні процеси.

Метод вакуум-терапії абсолютно фізіологічний, нешкідливий для людини і пов’язаний зі структурно-функціональним оновленням тканин і організму в цілому, тобто омолодженням організму.


Вакуумний масаж в Трускавці, контакти »

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments