Види епіляції, або як стати володарем гладкої шкіри

Виды эпиляции в трускавце

Видалення небажаного волосся вже давно стало звичною процедурою для кожної сучасної жінки. Основних способів три: епіляція, депіляція і гоління. Сьогодні ми докладно зупинимося на першому. Епіляція являє собою повне видалення волосся разом з їх корінням. Таким чином вдається домогтися додаткового ефекту – поступово позбутися їх надмірного зростання. Існує кілька видів цієї процедури.

  1. Воскова епіляція (або біоепіляція). Один з найбільш недорогих і простих способів. На шкіру наноситься розчин воску, попередньо розігрітий до певної температури. Через деякий час волосся разом з цибулинами видаляються за допомогою спеціальних серветок. Якщо процедура робиться в домашніх умовах, то використовуються смужки паперу з нанесеним на них розчином воску або ж іншими речовинами, до яких прилипають волоски.
  2. Ензимна епіляція. На фолікулярний апарат волосся впливають ензими (молекули, що прискорюють хімічні реакції в живих організмах), тим самим, знищуючи його. Метод досить дієвий, але вимагає декількох сеансів, кожен з них триває п’ятнадцять-тридцять хвилин. Зате він абсолютно безболісний, якщо не брати до уваги його останній етап – воскову епіляцію.
  3. Лазерна епіляція. Руйнування волосяного фолікула відбувається за допомогою лазерної енергії, що забезпечує швидкість і безболісність. На сьогоднішній день це, безумовно, найефективніша методика. Правда, видалення всіх небажаних волосся вдається домогтися лише після проходження курсу, що складається з трьох-чотирьох процедур, які проводяться з інтервалом в два-три місяці.
  4. Цукрова епіляція (або шугаринг). На шкіру наноситься густий цукровий розчин (іноді його розбавляють лимонним соком). Після цього прикладають спеціальну матерію, зняття якої забезпечує видалення волосся. Метод використовувався ще в Стародавньому Єгипті царицею Нефертіті, а також на Русі княгинею Ольгою. Основних гідності у нього два – дешевизна і простота. Як і у випадку з воскової епіляції, зробити шугарінг можна самим в домашніх умовах або ж звернутися до професіоналів в салон краси O-lala (м. Трускавець).
  5. Фотоепіляція. Процедура проводиться за допомогою джерел світлового випромінювання, що володіють високою потужністю. Таким чином вдається видалити волосся всіх кольорів і структур, на будь-якому типі шкіри і ділянці тіла. Метод практично безболісний. Деякі відчувають легке поколювання, але воно швидко проходить. Після закінчення на шкіру наноситься пом’якшувальний крем або аерозоль.
  6. Електроепіляція. Найбільш вивчений і давно застосовується метод. У фолікул вводиться голка, таким чином вплив відбувається безпосередньо на зону росту волосся. Процедура може супроводжуватися невеликими больовими відчуттями. Повного позбавлення від волосся вдається досягти через п’ять-десять сеансів. Існує кілька різних видів електроепіляції: електроліз, термоліз, метод «Флеш», метод «Бленд», пінцетний метод. Розрізняють їх по тому, який струм застосовується.

Який з методів епіляції вибрати, вирішувати тільки вам. Кожен з них має певні переваги і недоліки, варто лише визначитися, які аспекти є найбільш важливими: вартість, ефективність, безболісність, простота, швидкість і так далі. Крім цього, необхідно пам’ятати, що у деяких методів є протипоказання до застосування, наприклад, цукровий діабет, варикозне розширення вен, захворювання шкіри і так далі. Саме тому краще спочатку проконсультуватися з фахівцем.

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments