Воскова епіляція: особливості процедури

Ще з найдавніших часів, жінка завжди прагнула до досконалості. Гладка, сяюча шкіра – до цього завжди прагне жінка.

Існує безліч способів видалення з тіла волосків: за допомогою механічних, фізичних і хімічних впливів.

Восковая эпиляция

Одним з найбільш ефективних і не настільки дорогих процедур – воскова епіляція, або як її ще називають, ваксація.

Красиві і знатні жінки Стародавнього Єгипту, стали основоположниками воскової депіляції. Вони видаляли небажані волоски за допомогою воскових кульок. Цариця Шеви перша почала робити собі «бразильське бікіні».

Наймаючи рабів, грецькі перукарі пропонували послуги з видалення волосся. Такими послугами користувалися багаті вельможі, серед яких були не тільки жінки, а й чоловіки. І це було понад 500 років до н. е.

На сьогоднішній день, восковая епіляція (ваксація) – це механічне видалення волосся з будь-якої частини тіла за допомогою воску.

Воскова епіляція в Трускавці робиться двома типами воску: теплим і гарячим.

Теплий віск буває в картриджах і банках. Для видалення волосся, за допомогою воску в картриджах, його слід розігріти в спеціальному воскоплаве для картриджного воску. У деяких джерелах радять розігрівати такий віск в мікрохвильовій печі, але цього абсолютно не варто робити, так як в такому випадки віск плавиться не рівномірно, а також може перегрітися і це призведе до опіків шкіри). Температура плавлення його становить близько 40 градусів. Він абсолютно безпечний і їм неможливо обпекти шкіру. Після того, як віск розігрівся, не виймаючи його з воскоплава, наносимо на шкіру з волосками, і видаляємо за допомогою спеціальних смужок для епіляції. Так обробляємо всю необхідну частину. Шкіра після цього гладенька. Після процедури, для зняття почервоніння, це місце обробляємо спеціальним засобом після епіляції.

З теплим воском в банках, процедура практично та ж, тільки розігрівається він в воскоплаве для гарячого воску і наноситься на шкіру за допомогою шпателя (дерев’яного, металевого або пластмасового). Такий теплий віск не дуже поширений, так як він менш зручний у використанні і треба контролювати температуру, так як їм можна обпектися.

Гарячий віск буває різної форми, починаючи від гранул, закінчуючи цілим пластом в банку. Для його використання слід потрібну кількість відсипати в спеціальну ємність і розплавити його в воскоплаве для гарячого воску. Температура використання такого воску приблизно 50 градусів, але орієнтуватися необхідно від типу шкіри. Розігріту суміш за допомогою шпателя наносимо на потрібну частину тіла, віск застигає і зривається різким рухом руки. Таким воском обробляють бікіні, пахви і особа. Всі інші частини тіла обробляються з допомогою теплого воску.

Перед процедурою ваксація необхідно уважно ознайомитися з побічними ефектами, щоб прагнення до красивого і ідеального, не закінчилося сумно.

ПлохоНе оченьСреднеХорошоОтлично
Loading...
guest
0 Коментарі
Inline Feedbacks
View all comments